SPOLEČNĚ VYTVÁŘÍME ZDRAVÉ A ČISTÉ PROSTŘEDÍ

Ošetřené objekty a Reference klientů

 
Masérna a tenisové šatny, Prostějov

Masérna a tenisové šatny, Prostějov

Místo: Masérna, VIP šatna, tenisové šatny, Prostějov
Ošetřeno: Stropy místností,
Důvod: Zajištění hygienického standardu ve sportovním zázemí TK PLUS Prostějov. Šatny a masérna jsou nyní chráněny nanokrystalickým nátěrem, který aktivní likviduje nežádoucí mikroorganismy, viry a bakterie.
Tenisové šatny, Most

Tenisové šatny, Most

Místo: Tenisové šatny, Most
Ošetřeno: Stropní kazety,
Důvod: Odstranění nežádoucího zápachu a zajištění hygienického standardu ve sportovním zázemí Tenisového klubu Most. Efekt svěžího vzduchu byl znát krátce po aplikaci.
Hokejová šatna HC Plzeň

Hokejová šatna HC Plzeň

Místo: Hokejová šatna hostů v HM Areně v Plzni
Ošetřeno: Stropní kazety
Důvod: Aplikací nanokrystalického nátěru na strop hokejové šatny se odboural nežádoucí zápach typický pro sportovní zázemí.
Obecní úřad Kamenice

Obecní úřad Kamenice

Místo: Zasedací místnost + Podatelna obecního úřadu v Kamenici
Ošetřeno: Stropní kazety + strop
Důvod: Obec Kamenice vybrala dvě místnosti, kde se potkává větší počet lidí, a nechala aplikovat nanokrystalické nátěry na strop. Ochranná vrstva nátěru se aktivovala UV nasvícením a zajišťuje čisté prostředí, likviduje nežádoucí zápachy, eliminuje výpary z dezinfekce a chrání klienty i zaměstnance úřadu před šířením infekčních a respiračních nemocí.
31. základní škola v Plzni

31. základní škola v Plzni

Místo: Třída dětí zdravotníků, záchranářů, hasičů a policistů
Ošetřeno: Strop a stěny
Důvod: Zajištění antibakteriálního a čistého prostředí ve třídě, eliminace výparů z dezinfekce, ochrana zdraví děti a prevence šíření nákazy.
"Děti mají nejvyšší možnou ochranu, kterou lze v současnosti na trhu získat,“ uvedla radní pro oblast školství Lucie Kantorová.
Tenisový areál Štvanice

Tenisový areál Štvanice

Místo: VIP tenisová šatna
Ošetřeno: Kazetové stropní desky
Důvod: Nanokrystalický nátěr v kombinaci s UVA světlem zajistí antibakteriální a čisté prostředí v tenisové šatně. Nátěr také odbourá nežádoucí pachy. „Po uplynutí krátkého času je zřejmé, že zmizel charakteristický zápach sportovních šaten a celkově místnost působí světlým a čistým dojmem", hodnotí Vladislav Šavrda, generální manažer ČLTK.
Veterinární klinika VetPoint

Veterinární klinika VetPoint

Místo: Veterinární klinika VetPoint, Praha
Ošetřeno: Stropní kazety
Důvod: Zajištění antibakteriálního a sterilního prostředí na operačním sále veterinární kliniky.
Sportovní hala Folimanka

Sportovní hala Folimanka

Místo: sportovní šatna basketbalistů USK PRAHA
Ošetřeno: Stropní kazety v interiéru
Důvod: Zajištění antibakteriálního a čistého prostoru v šatně basketbalového A týmu mužů USK Praha, hrajícího nejvyšší českou basketbalovou soutěž mužů Koopreativa NBL.
"Aplikaci nanokrystalického nátěru můžeme doporučit především do šaten sportovních zařízení a dalších prostor podobného typu", uvedl generální manažer USK Praha, Ing. Petr Jachan.
PENZION V POLÍCH

PENZION V POLÍCH

Místo: Penzion V Polích Čičovice
Ošetřeno: Strop v kuchyni
Důvod: Výpary z kuchyně trápí téměř každou restauraci
Penzionu V Polích jsme nabídli řešení tohoto problému. Svou kuchyň nechali ošetřit inovativní technologií funkčních nátěrů, které pohlcují výpary a zabraňují usazování mastnoty. „Jsme nadšeni tím, jak rychle a účinně tato technologie funguje,“ dodává manažerka Penzionu V Polích Kristina Horáčková. Svěží a čistý vzduch v kuchyni si pochvaluje nejen management vyhlášeného podniku, ale i kuchařky v kuchyni a věříme, že brzy se o tom přesvědčí i hosté restaurace.
Bylo nám potěšením spolupracovat s tak výjimečným podnikem !!
KABINA FK TEPLICE

KABINA FK TEPLICE

Místo: Kabina A mužstva FK TEPLICE
Ošetřeno: Stropní kazety v šatně
Důvod: Fotbalový klub se rozhodl pro moderní a funkční technologii. Vyřešil tím problém s nežádoucím pachem v kabině. Ochranná vrstva nano nátěru také v kombinací s UV světlem aktivně likviduje viry a bakterie. Aplikace v šatně byla rychlá, snadná a výsledek byl znát hned druhý den.
Video
Řeznictví Josef Filák v Šestajovicích

Řeznictví Josef Filák v Šestajovicích

Místo: Řeznictví Josef Filák v Šestajovicích
Ošetřeno: Stropní kazety v interiéru
Důvod: Majitelé se rozhodli pro udržení hygienického standardu aplikovat naše fotokatalytické nátěry. Tyto nátěry dokáží zlikvidovat bakterie, viry, plísně i nežádoucí pachy. Daří se jim tak chránit klienty i zaměstnance.
Díky této technologii si tak udržují čisté a bezpečné prostředí. www.reznikuzenar.cz
AG MAIWALD a.s.

AG MAIWALD a.s.

Ošetřeno: Libotenice – Třídírna, Sklad vajec
Společnost se rozhodla k aplikaci fotokatalytických nátěrů z důvodu zajištění vysokého hygienického standardu v prostorech, kde je kladen vysoký důraz na čistotu a antibakteriální prostředí.
APLIKACE FN AQUA do soukromého bazénu

APLIKACE FN AQUA do soukromého bazénu

"Chtěl bych Vám poděkovat za přípravek FN Aqua. Použil jsem ho do totálně zeleného bazénu a upřímně ani nedoufal, že ho něco zachrání. Po třech dnech byla voda křišťálově čistá. Jako přidanou hodnotu vnímám, že po zbytek sezony jsem použil minimum chloru a voda je čistá dodnes. Na příští rok se už těším, jelikož jsem si jistý, jak budu postupovat ,abychom kvůli kvalitě vody neztratili ani den."
Jakub Diviš
srpen 2020
Letní shakespearovské slavnosti na Pražském hradě

Letní shakespearovské slavnosti na Pražském hradě

Místo: Letní shakespearovské slavnosti na Pražském hradě
Ošetřeno: Veřejné toalety a zázemí šaten pro herce – FN3 s instalací UVA světla pro zajištění maximální účinnosti nano nátěru při likvidaci virů, bakterií i nežádoucích pachů.
Důvod: Agentura SCHOK – pořadatel akce chtěl pro herce i diváky vytvořit bezpečnější a čistější prostředí. Aplikaci provedla společnost společnost Nanotechnologie 21 s.r.o.
Památkově chráněný dům, Rašínovo nábřeží, Praha

Památkově chráněný dům, Rašínovo nábřeží, Praha

Místo: Praha, Rašínovo nábřeží
Ošetřeno: Fasáda
Důvod: Zajištění dlouhodobé ochrany nově zateplené fasády historicky chráněného bytového domu usazování špíny a mikrobiologickému napadení.
Poznámka: Cílem aplikace FN NANO® nátěrů byla především ochrana proti usazování sazí a další špíny z intenzivní automobilové dopravy v centru města. Silný fotokatalytický efekt a specifická morfologie FN NANO® nátěrové vrstvy umožňují snadný oplach špíny z povrchu fasády. (Foto – detail povrchu fasády: I pár kapek deště účinně „odhrnuje“ z povrchu fasády prachové částice bez toho, aby se na ni přilepily. Větší déšť zajistí úplné očištění)
Bytový dům Praha 8

Bytový dům Praha 8

Místo: Praha 8
Ošetřeno: Zateplený bytový dům
Důvod: Ochrana proti napadení mikroorganismy (na fasádě nerostou plísně ani řasy). Dlouhodobá aktivní ochrana povrchu proti usazování sazí a špíny rozptýlené v ovzduší – lepkavé složky špíny jsou rozloženy s pomocí energie denního světla a zbytek prachu odstraní déšť a vítr. Svislé plochy zůstávají čisté po dobu 10 let i více.
Zámek Paskov – předzámčí

Zámek Paskov – předzámčí

Místo: Zámek Paskov
Ošetřeno: Předzámčí v objektu paskovského zámku
Důvod: Ošetřená plocha fasády má samočisticí a anti-graffiti efekt, zabrání zašpinění polutanty z ovzduší, zamezí růstu řas a plísní. Takto ošetřené zdi předzámčí paskovského zámku budou navíc i čistit vzduch od škodlivých imisí.
Výstavní síň Mánes

Výstavní síň Mánes

Místo: Praha
Ošetřeno: Stěny nejvíce zatížené bezprostřední blízkostí vody
Důvod: Ošetřená plocha fasády má samočisticí a anti-graffiti efekt, zabrání zašpinění polutanty z ovzduší, zamezí růstu řas a plísní.
Oční klinika Gemini

Oční klinika Gemini

Místo: Oční klinika Gemini
Ošetřeno: Interier
Důvod: Ochrana zaměstnanců a pacientů před bakteriemi, viry i škodlivinami z venkovního ovzduší, snížení možného dalšího nakažení v bakteriemi exponovaných prostorech.
FN Motol Praha

FN Motol Praha

Místo: FN Motol, Praha
Ošetřeno: Ambulance dětského hematologického a onkologického centra v pražském Motole
Důvod: Prostory dětské ambulance ve fakultní nemocnici Motol byly ošetřeny antibakteriálním nátěrem nové generace, který bude ochraňovat „malé bojovníky“, proti nežádoucím vírům, infekcím a bakteriím.
Nemocnice Šumperk

Nemocnice Šumperk

Místo: Nemocnice Šumperk
Ošetřeno: Porodní sál
Důvod: Zvýšení hygieny v místě, kde maminky přivádějí na svět své potomky
Zdravotní středisko Biocel Paskov

Zdravotní středisko Biocel Paskov

Místo: Zdravotní středisko Biocelu Paskov
Ošetřeno: Stropy čekárny zdravotního střediska
Důvod: Ochrana zaměstnanců a pacientů před bakteriemi, viry i škodlivinami z venkovního ovzduší, snížení možného dalšího nakažení v bakteriemi exponovaných prostorech
Gastroeterologická klinika v Reno v USA

Gastroeterologická klinika v Reno v USA

Místo: Gastroeterologická klinika v Reno v USA využívá fotokatalytické nátěry FN NANO®
Rok realizace: 2012
Důvod: Redukce nepříjemných pachů spojených s provozem gastroenterologických pracovišť. Po ročním využití vystavila gastroenterologická klinika v Reno (stát Nevada, USA) hodnocení účinků funkčních nátěrů PROTECTAM FN®:
MŠ Paskov

MŠ Paskov

Místo: MŠ Paskov
Čas: květen 2013
Ošetřeno: Stropy tříd nejmenších dětí.
Důvod: Snížení nemocnosti ve třídě nejmenších dětí
MŠ Vinařice

MŠ Vinařice

FN NANO® zde chrání zdraví dětí již čtvrtým rokem. FN NANO® nátěry byly ve školce použity nejenom jako prostředek snížení koncentrace mikroorganismů a alergenů ve třídách, ale také proti plísním, které hrozily porůst stěny místností, po vytopení školky v důsledku prasklé vodovodní trubky v prvním patře budovy. Funkční nátěry FN NANO® chrání zdraví dětí v mateřské škole již čtvrtým rokem
PORG Gymnázium

PORG Gymnázium

Místo: PORG Ostrava Vítkovice, ZŠ a gymnázium
Ošetřeno: Stropy třídy
Důvod: Ochrana dětí před bakteriemi, viry i škodlivinami z venkovního ovzduší, snížení nemocnosti dětí ve třídě
ZŠ Korunovační, Praha 7

ZŠ Korunovační, Praha 7

Místo: Základní škola Korunovační, Praha 7
Ošetřeno: Třída pro prvňáky
Důvod: Třída se nachází v přízemí školy a je zatížena silnou dopravou ulice Korunovační. Fotokatalytický nátěr vytvoří pro nejmenší děti čistší ovzduší ve třídě.
Hotel Bílá růže, Písek

Hotel Bílá růže, Písek

Místo: Hotel Bílá růže, Písek
Ošetřeno: Stěny a stropy interierů,
Důvod: Nabídka VIP pokoje s zcela výjimečnou čistotou a hygienou
Nahoru