Nacházíte se zde: Úvod Aktuality Informace v médiích Vánoce, Vánoce přicházejí … !

Vánoce, Vánoce přicházejí … !

…ano, ani se nenadějeme a je tu čas dárků...

Někteří si dávají malé dárky a pozornosti, někteří kupují dárky jenom dětem a někteří si na Vánoce dávají tzv. rodinné dárky. Kupují pračky, sušičky, lednice a díky této podivné covidové době bude letos zvýšený zájem o čističky vzduchu.

A my jsme jednu velmi originální objevili...nepotřebuje elektrické napájení, je absolutně bezhlučná, nemusíte u ní měnit filtry a vydrží 10 let …. nevěříte?? To my jsme také nevěřili, ale jen do té doby, než jsme navštívili prostory distributora fotokatalytických nátěrů, společnosti Nanotechnologie 21 na pražském Smíchově. Fotokatalytické nátěry jsou na trhu již deset let, jedná se o český vynález, český výrobek a český patent...Jejich účinnost je prověřena dlouhodobým výzkumem. Není to výrobek narychlo uvedený na trh s počátkem covidové pandemie.

A na jakém principu vlastně tato technologie funguje??

Fotokatalytický nátěr obsahuje nano krystaly oxidu titaničitého, který v kombinaci s UV A zářením a prouděním vzduchu nemilosrdně likviduje veškeré viry, bakterie, plísně a jedovaté polétavé látky jako je např. formaldehyd, výrazně snižuje pachy a dokonce vyčistí i vodu a to vše bez použití chemie, pouze na bázi fotokatalytické reakce.

Venku je UV A záření vždy dost a ve vnitřním prostoru si pomůžeme nainstalováním vhodného osvětlení.

Váš byt, dům, chatu či chalupu navštěvují viry, bakterie a spory plísní naprosto pravidelně a běžně.

Z nábytku a podlah se uvolňuje formaldehyd, z uskladněného ovoce a zeleniny se uvolňuje etylen, atd.

Když se tyto škodlivé látky dostanou do styku s fotokatalytickým nátěrem, což je na stropě téměř stoprocentní, a plocha stropu je osvícena UV A zářením, vznikne na stropě na jednu nanosekundu (pozn. jedna miliardtina vteřiny) energetická reakce představující teplotu 25 000 stupňů Celsia a veškeré škodliviny prostě shoří...

Jednoduché, že??

Podotýkáme, že všechny výrobky jsou prověřeny, mají potřebné bezpečností listy a certifikáty a jsou zdravotně absolutně nezávadné...

Veškeré informace a aplikační postupy najdete na stránkách distributora www.nt21.cz .

Tak proč si na letošní Vánoce nepořídit domácnost bez virů a bakterií?
A pokud zvolíte aplikaci nano nátěrů, tak uděláte důležitý krok k ochraně zdraví pro Vaši celou rodinu...

Zobrazit originál

Zpět na přehled

Nahoru